Aplikacje dedykowane

Zend Framework

Framework dla PHP, czyli wydajne tworzenie aplikacji w systemie Zendframework skrojonym na miarę dla wymagających Klientów.

Zend Framework

Zend Framework jest zbiorem uniwersalnych bibliotek PHP, dzięki którym można projektować aplikacje WWW. Za jego pomocą można stworzyć zarówno podstawowemechanizmy aplikacji jak i rozbudować ją o dodatkowe elementy.

Zend Framework to plastyczny i dostosowany do potrzeb Klientów projekt. Dzięki jego założeniomkażda aplikacja jest stworzona ściśle z oczekiwaniami i wytycznymi Klientów i nie bazuje na ogólnodostępnych wzorach czy szablonach. Oznacza to, że produkt końcowy jest unikalny, nieszablonowym rozwiązaniem uszytym na miarę. Otrzymując aplikacje stworzona dziękiZendFremework dostajesz więc produkt, który będzie Cię wyróżniał wśród konkurencji.

Tworzone za pomocą tego rozwiązania aplikacje doskonale sprawdzająsię szczególnie w branżyecommerce, pozwalając na tworzenie innowacyjnych narzędzi sprzedażowych i promocyjnych. Nie jest to jednak jedyna branża, która z powadzeniem może wykorzystywać ZendFromework – dzięki jego elastycznemu charakterowi sprawdzi się w każdej branży. Rozbudowane moduły i zastosowane nowoczesne rozwiązania pozwolą na zaprezentowanie firmy bez względu na jej charakter.

Zend Fremework oferuje aplikacje, które są dokonanymnarzędziem dla każdegobiznesu, dzięki nim w łatwy sposób można nawiązać więź z Klientem. Aplikacje można wykorzystywać m.in. do udostępniania kart lojalnościowych, promocji i rabatów, aktualności z czy tez informacji o produktach oraz usługach firmy.

Do zalet aplikacji tworzonych przez tą platformę programistyczną możemy zaliczyć m.in. efektowność, poprawność jakości kodu i niezawodność. ZendFremeworkjest technologią sugerowaną dla projektów które w planach mają ciągłe rozwijane i ulepszanie aplikacji.

Jeśli więc chcecie otrzymać aplikację dostosowana ściśle do realizowanego przez Was projektu zapraszamy do kontaktu nami. Dzięki ZendFramework stworzymy dokładnie taką aplikację jakiej potrzebujesz.

Strach jest oczekiwaniem zła.

Platon