Wycena Stworzenia sklepu www

Opencart

Opencart to przyjazny w obsłudze i prosty system zarzadzania e-sklepem dla mikro i małych przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w branży ecommerce.

Opencart

Spełnienie marzeń o własnym e-sklepie wcale nie musi być trudne i czasochłonne. Współczesne technologie proponują powstającym co dopiero biznesom liczne rozwiązania, jednym z nich jest system Opencart.

Pozwala on na zbudowanie profesjonalnie wyglądającej strony sklepu internetowego wraz z zapleczem, które pozwoli w wygodny sposób zarządzać wirtualnym biznesem. To popularne rozwiązanie ecommerce dedykowane jest dla małych i średnich sklepów on-line. W oparciu o tą platformę można zbudować sklep internetowy z nieograniczoną liczbą kategorii oraz sprzedawanych produktów, korzystać z wielu wersjijęzykowych oraz wybrać jedną wielu form płatności, a nawet stworzyć unikatowy, indywidualny model płatności dopasowany do konkretnego e-sklepu. Opencart gwarantuje również doskonałe przygotowanie witryny pod pozycjonowanie – skrypt jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych.

Sklepi internetowy zbudowany na systemie Opencart jest prosty w obsłudze, dodatkowo istnieje możliwość łatwego dokonywania zmian w graficznym wyglądzie sklepu, a także tworzenia i wdrażania nowych modułów funkcjonalnych.

Dzięki swojej prostocie Opencart jest wiec system niemal idealnym dla osób stawiających pierwsze kroki w branży e-commerce. Posiada wszystkie funkcję niezbędne do profesjonalnego funkcjonowania sklepu internatowego, a przy tym nie ma rozbudowanych i nie potrzebnych rozwiązań, które ciężko było by wykorzystać w prostych projektach e-sklepów. Opencart umożliwia również dopasowanie funkcjonalności witryny do asortymentu sprzedawanego w sklepie on-line. A co najważniejsze system ten sprawdza się w praktyce i stanowi wydajne narzędzie sprzedaży zawierające wszystkie rozwiązania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w biznesie on-line.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Ci stworzenie profesjonalnego i funkcjonalnego e-sklepu opartego na systemie Opencart. Wykonujemy indywidualne projekty graficzne oraz tworzymy serwis zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów.

Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna.

Plutarch