Tworzenie sklepów internetowych

Magento

Dedykowany wymagającym Klientom system Magento jest doskonałym rozwiązanie dla firm chcących stworzyć profesjonalny i przyjazny sklep internetowy.

Magento Ecommerce

Magento uważany jest nie tylko za jedną z najpopularniejszych platform do prowadzenia e-sklepu, ale również za jednej z najbardziej skutecznych systemów dedykowanych do zarzadzania sklepem internetowym.

System ten został stworzony na potrzeby budowy dużych e-sklepów, posiadających wiele funkcjonalności i wymagających zarzadzania dużą ilością produktów znajdujących się na półkach sklepu internetowego. Znacząca liczba zalet systemu pozwoliłam przez lata zgromadzić wielu sympatyków platformy Magento. Wśród największych plusów wymieniane są m.in.: możliwość wdrożenia rozbudowanych funkcjonalności, praktycznie nieograniczonych możliwości rozbudowywania kodu PHP czy optymalizacja kodu pod kątem SEO.

Wymienione powyżej zalety są tylko przykładowymiwalorami systemu Magento. Ta elastyczna platforma e-commerce funkcjonuje w oparciu Zend Framework i gwarantuje skuteczne i nieszablonowe rozwiązania dla biznesu internetowego. Dzięki budowie e-sklepu na tej właśnie platformie jego prowadzenie, bez względu na to jak duży on jest i jak wiele produktów posiada, będzie proste i łatwe, a transakcje płatnicze szybsze i bezpieczniejsza. Nie bez znaczenie jest również fakt, że Magento dostosowuje się do najnowszych trendów i wspomaga działania marketingowe oraz promocyjne,stanowi również doskonałe zaplecze do prowadzenia kampanii content marketingowych.

Właściciele sklepów internetowych doceniają również panel administracyjny Magento – intuicyjny i prosty w obsłudze pozwala na realizowanie wielu funkcji, takich jak np. zarządzanie dostawami, rozliczeniami i zamówieniami , generowanie raportów i analiz czy zarządzanie katalogiem produktów.

System Magento to także możliwość stworzenia indywidualnie zaprojektowanego e-sklepu, dopasowanego do potrzeb, wymagań i oczekiwań internetowego biznesu.

Z tej cenionej platformy ecommerce korzysta już ponad 240 tysięcy firm na całym świecie – jeśli i Ty chcesz, aby Twój biznes online posiadał profesjonalne zaplecze i niebanalny wygląd skontaktuj się z nami wspólnie ustalimy jak możemy wykorzystać system Magento w Twoim e-sklepie.

Szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia.

Sokrates