Tworzenie stron www

Joomla

Niezawodny, łatwy i przyjazny system zarządzania treściami i aplikacjami na stronie www jest jednym z najpopularniejszych CMS-ów stosowanych w budowie witryn internetowych.

Joomla

Joomla to jeden z najpopularniejszych i najdłużej rozwijającychsię systemów typu CMS. Dzięki budowie strony www opartej na systemie Joomla otrzymujemy witrynę łatwą, prostą i intuicyjną w obsłudze. Bez problemu można na niej dodawać i edytować treści, nie tylko tekstowe, ale i multimedialne, takie jak prezentacji czy filmy video.

System ten sprawdza się w przypadku każdej ze stron internetowych. Można na nim zbudować zarówno stronę firmową, stronę korporacyjną, sklep internetowy, stronę organizacji pozarządowej a nawet gazetę internetową czy landingpage do kampanii promocyjnych i marketingowych. Joomla jest więc systemem idealnym zarówno dla osób chcącychtworzyć rozbudowane, wielojęzyczne witryny jaki dla tych, którzy szukają sprawdzonego i niezawodnego sytemu do stworzenia wizytówki firmowej lub osobistej. Elastyczność systemu pozwoli zarówno na zbudowanie serwisu w oparciu o indywidualny szablon graficzny.

Decydując się na zbudowanie swojej strony w Joomla otrzymujesz CSM (system zarządzania treścią), który powoli Ci m.in. na:

  • dodawanie artykułów, zdjęć, pozycji menu, szablonów,
  • dodawania banerów reklamowych,
  • tworzenie kampanii promocyjnych i reklamowych,
  • rozszerzanie funkcjonalności serwisu, m.in. poprzez stosowanie bezpłatnych dodatków,
  • optymalizowanie strony www oraz śledzenie statystyk odwiedzin serwisu.

Joomla to samodzielne zarządzanie Twoją stroną www, dzięki któremu zmniejszysz wydatki na obsługę informatyczną serwisu.

Bogata liczba dodatków dostępnych dla systemu sprawia, że do tworzonej strony www można znaleźć skrojone na miarę rozwiązania, które będą również nieszablonową receptą wyróżniającą witrynę spośród setek innych.

Te liczne zalety sprawiają, że w Netprofile przy budowie i projektowaniu stron www stawiamy właśnie na Joomle. Wiem, że wybór właśnie tego systemu CMS oraz nasze doświadczenie w tworzeniu stron www sprawią, że Twoja strona będzie posiadać nie tylko profesjonalne zapleczetechniczne (w tym przyjazne Google i sprawdzające się w działaniach pozycjonowania serwisów www), ale będzie również doskonałą wizytówką, która pomoże CI w kreowaniu pozytywnego wizerunku w sieci.

Każdy prowadzi jakąś kalkulację, którą nazywamy nadzieją.

Platon