• reklama internetowa
 • sieci komputerowe bielsko
 • tworzenie sieci komputerowych
 • projektowanie sieci komputerowych
 • reklama internetowa
 • sieci komputerowe bielsko
 • tworzenie sieci komputerowych
 • projektowanie sieci komputerowych

Sieci komputerowe

Usprawnij swoją prace w firmie! Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy w zakresie tworzenia i administrowania sieciami komputerowymi, pozwalającymi m.in. na pracę z danymi na zewnętrznych dyskach.

Tworzenie i projektowanie sieci komputerowych

Jedną z naszych specjalizacji jest tworzenie i administrowanie sieciami komputerowymi. Naszą podpozycję kierujemy głównie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego działu teleinformatycznego. W zakresie naszych usług leży zarówno połączenie firmy z siecią informatyczną jak i jej podłączenie do sieci Internet, a także późniejsze administrowanie systemem.

Współczesne firmy zatrudniające więcej niż jednego pracownika dla własnej wygody i komfortu pracy powinny tworzy, a następnie administrować sieciami komputerowymi. Dzięki sieciom można połączyć komputery pracowników usprawniając tym samym pracę i redukując czas wykonywania wybranych zadań. Najczęściej sieci komputerowe wykorzystywanesą do współdzielenia Internetu na całą sieć, szybkiej i wygodniej wymiany plików między komputerami, czy do drukowania z wielu komputerów na jednej drukarce. Jednak możliwości sieci komputerowych są o wiele większe.Te większe umożliwiają m.in.: zarządzanie ruchem sieciowym, tworzenie podsieci komputerowych, korzystanie z aplikacji serwerowych, zaawansowane systemy backupu danych.

Jeżeli chcesz wiec z nich skorzystać a nie wiesz jak, lub chcesz założyć sieć komputerową w swojej firmie, albo też szukasz zaufanej i profesjonalnejfirmy, która zajmie się administrowaniemistniejącą już siecią – to trafiłeś pod bardzo dobry adres.WNetprofile zajmujemy się kompleksową administracją sieciami komputerowymi. Proponujemy rozwiązania rozpoczynające się od poziomu projektowania sieci komputerowych, przez doradztwo przy zakupie odpowiedniego sprzętu oraz konfigurację, aż do późniejszej opieki (administracji) systemem. Firmom oferujemy przede wszystkim:

 • integracje serwerów,
 • integrację sieci,
 • instalacje sieci bezprzewodowej,
 • instalacje sieci komputerowej,
 • administrowanie siecią komputerową.

W naszej pracy wykorzystujemy popularne i wszystkim zadane systemy operacyjne, pozwalające na rozpoczęcie pracy od zaraz bez konieczności szkolenia czy dokształcania pracowników. Korzystamy z serwerów z systemami operacyjnymi Windows lub Linux. Proponujemy sieci oparte o technologie przewodowe jak i bezprzewodowe. Do ich wdrażania stosujemy nowoczesne techniki tworzenia sieci komputerowych. Sieci (szczególnie te bezprzewodowe) w pełni zabezpieczamy przez dostępem do nich osób trzecich, dbając przy tym o bezpieczeństwo przechorowywanych w firmie danych i informacji.

Oddając swoją sieć komputerową w ręce naszych specjalistów zyskasz profesjonalną i rzetelna opiekę, która pozwoli na szybkie reagowanie nawet na najmniejszą usterkę czy problem związany z Twoimi firmowymi komputerami. Dzięki temu, że nasi specjaliści będą czuwać nad infrastrukturą informatyczną Twojej firmy nie groźnie będą Ci np. awarie siec wstrzymujące prace na cały dzień, a nawet i dłużej. Świadczone dla Twojej firmy usługi będą ściśle dopasowane do Twoich potrzeb i charakteru działalności firmy – przygotujemy rozwiązania sieciowe i funkcjonalności, które będą dopasowane do realizowanych w firmie zadań. Dodatkowo zadbamy o bezpieczne, wydajne niezawodne funkcjonowanie sieci komputerowej. Współpracują z nami zyskasz również możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów zakresie weryfikacji i oceny używanego sprzętu czy stosowanych zabezpieczeń.

Oprócz tego, że kompleksowo zadbamy o sieci komputerowe w firmie Netprofile może zatroszczyć się również o stronę www Twojego biznesu.

Nasz zespół sprawi, że treści serwisu będą zawsze aktualne, a strona bezpieczna i chroniona np. przed atakami hackerskimi. Powierzając nam administrowanie stroną www Twojej firmy zajmiemy się również dodawaniem nowych funkcjonalności i modułów usprawniających jej działania oraz poprawiających jej wygląd.

Działania, które proponujemy realizujemy na zasadach outsourcingu informatycznego. Aby zyskać skuteczną ochroną Twoje sieci komputerowej wystarczy jeden telefon lub e-mail. Zadzwoń lub napisz donas przedstawimy Ci propozycję współpracy opartą o indywidualną wycenę.

Umysł nie jest naczyniem, które należy napełnić, lecz ogniem, który trzeba rozniecić.

Plutarch