• reklama internetowa
  • tworzenie stron
  • projektowanie stron internetowych
  • projektowanie stron www
  • reklama internetowa
  • tworzenie stron
  • projektowanie stron internetowych
  • projektowanie stron www

Reklama

Stań się widoczny w Internecie! Napisz do nas, a przedstawimy Ci możliwości dzięki, którym o Twojej firmie będzie mówić cała internetowa społeczność.

Reklama

Mark Twain powiedział Wiele rzeczy małych stało się wielkimi,tylko dzięki odpowiedniej reklamie i my podzielamy jegozdanie, dlatego też naszym Klientom (czyli między innymi i Tobie) proponujemy usługi związane z reklamą internetową. Reklama w Internecie to najlepsza inwestycja w Twój biznes jaka możesz poczynić. Coraz więcej osób szuka produktów i usług w sieci. Szukających nie ograniczają takie elementy jak czas i miejsce – aby Internauta mógł jednak skorzystać z Twojej oferty musi ją przedewszystkim znaleźć i to dlatego konieczne jest postawienie na reklamę w Internecie.

Internet proponuje wiele możliwości promocji towarów czy usług – jednak do tych najbardziej skutecznych przekazów reklamowych należą te graficzne. Społeczeństwo XXI wieku to społeczeństwo piktograficzne. O wiele łatwiej przyswaja, przetwarza iż zapamiętuje obrazy niż tekst. A warto wiedzieć, że na zaciekawiacieswoją ofertą masz około 10 sekund – tyle czasu mniej więcej w Interneciepoświęcamy różnorodnym treścią w tym reklamom. Stawiając więc na reklamę graficzna masz kilkakrotnie więcej szans, że nie tylko zostanie ona zauważona, ale i zapamiętana przez odbiorcę.

W ramach przygotowania graficznych reklam internetowych wykonujemy min. banery reklamowe, animacje flash czy też obórki zdjęć, które przeznaczone są do materiałów reklamowych. Tworzymy również grafiki do reklam AdWords oraz remarketingu, a także grafikę co coraz popularniejszych reklam w social mediach (m.in. Facebook Ads).

Tworzone przez nas materiały na potrzeby promocji w Internecie spełniają kryteria nowoczesnego przekazu reklamowego. Nasze realizacje posiadają interaktywne elementy javascript i css3, a także responsywne loytout, które płynnie dostosowują reklamy do wyświetlaczy tabletów i iphonów.

Podążając za najnowszymi trendami sprzedaży internetowej wspieramy naszych Klientów również na polu projektowaniai tworzenia unikalnych szablonów graficznych na portale aukcyjne takie jak Allegro. Wiemy jak ważne jest estetyczne i klarownezaprezentowanie danego produktu i jak użyte szablony wpływają na decyzje zakupowe Internautów. Dzięki szablonom stworzonym przez nasz zespół tekst aukcji nie będzie zbitka słowa, będzie miał jasną oraz przejrzystą strukturę, otworzy przed Tobą również nowe możliwości wizulano-werbane, informacja tekstowa połączona z odpowiedniączcionką i grafiką pozwoli na efektowne podnieść sprzedaż na portalu Allegro.

Przygotowując naszą ofertę nie zapomnieliśmy również o marketingu offline i jego narzędziach. W Netprofile opracowujemy graficzne projekty: wizytówek firmowy, teczek ofertowych, papierów firmowych, kalendarzy, gadżetów promocyjnych i formowych, potykacz, ulotek czy bilbordów. Każdy z projektów, które wychodzi spod naszej ręki jest perfekcyjnie przygotowany. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z kreatywnym i otwartym umysłem – tworzymy projekty, które są unikatowe oraz oryginalne, a także takie, które przyciągają uwagę i dają się na długo zapamiętać. Tworzymy koncepcje spójne z identyfikacją wizualna firmy, będące jej kreatywny uzupełnieniem i skutecznym narzędziem zarówno budowania wizerunku, utrwalania wiedzy o marce jak i instrumentem sprzedażowym.

Usługi graficzne świadczymy zarówno dla firm już istniejących i chcących uzupełnić swoja ofertę o nowe materiały reklamowe w formie graficznej lub też dokonać rebraidingu już istniejących, jak i dla nowopowstałych przedsiębiorstw, które dopiero chcą wykreować swój wizerunek. Realizujemy proste projekty reklamowe orazwdrażamy nietypowe i indywidualne pomysły Klientów.

Jeżeli zależ CI wiec na nowoczesnej i atrakcyjnej formiereklamy zarówno internetowej jak i tej do druku napisz do nas – z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach reklamowych!

Strach jest oczekiwaniem zła.

Platon